TRIKOZONETRIKOZONE

0

žádné produkty

 • Dopravné

  0 Kč
 • Celkem

  0 Kč
hlavní stránka > Informace> Trička na přání

Informace> Trička na přání

detail potisku trička detail potisku trička  detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička  detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička detail potisku trička detail potisku košile detail potisku košile

1. Trička na zakázku

Potřebuje Váš sportovní tým sadu triček či dresů?
Připravujete firemní či kulturní akci a chtěli byste společná trička s firemním logem, motivem, datumem akce apod.?
Blíží se narozeniny, svátek, výročí a chcete překvapit Vaše blízké vtipným nebo originálním tričkem?

Nic z výše uvedeného pro nás není problém. Pakliže se nás rozhodnete kontaktovat, prosím, uveďte do zprávy následující údaje:

 • barva trika
 • velikosti
 • počet kusů
 • motiv - doporučujeme motiv max. o 4 barvách (z důvodu zachování kvality a trvanlivosti našich triček netiskneme plnobarevné fotografie)
 • požadovaný termín dodání

Obratem Vás budeme informovat o možnostech, grafickém náhledu, cenové kalkulaci a termínu dodání.

2. Trička z naší nabídky na přání

Vybrali jste si z naší nabídky, ale nevyhovuje Vám barva či dostupná velikost trika nebo byste chtěli do motivu něco zapracovat?

V současnosti vyrábíme trička o cca 30 barvách a standardních velikostech S až XXXL. Barvu trička volíme pro daný motiv individuálně a dle vhodnosti. Pokud budete chtít jinou barvu trička, bude nutno vypracovat grafický náhled pro daný motiv. Napište nám Vaše požadavky na barvu a velikost trička, případně pokud byste motiv požadovali umístit na dámské tričko či naopak a budeme Vás v nejbližší možné době informovat.

Trička s naším logem

TRIKOZONE logo na tričkuPokud si zvolíte možnost umístění našeho loga TRIKOZONE o velikosti 5x3 cm, cena za tričko Vám bude snížena o 50,-Kč.  Umístění s Vámi konzultujeme - zpravidla ho umisťujeme do dolní části trika nebo na záda tak, aby nezasahovalo do motivu.

Ceník

1) Cena za tričko zcela dle Vašich představ se různí dle počtu barev a složitosti motivu. Cenu Vám rádi sdělíme obratem po přijetí poptávky.

2) Cena za tričko z naší nabídky individuálně zpracované dle Vašich požadavků -> příplatek od 100,- Kč k základní ceně zvoleného trička.

-----
pozn.: výše uvedené ceny jsou s DPH.